Pryskyřice na kamenný koberec

Kamenný koberec je perfektním řešením v rámci různých veřejných míst i některých míst v interiéru. Aby ale mohl být kamenný koberec zhotoven, je nutné společně s veškerými pomocnými materiály zakoupit i pryskyřici, která je vlastně takovým pojivem. Pokud totiž použijete optimální množství tohoto pojiva, dostane se vám nejen vynikajícího vzhledu kamenného koberce, ale především pak jeho absolutní pevnosti, která je v tomto případě základ. Základ všeho ale je mimo jiné i dobře odvedená práce a kvalitní materiály.

Kamenné koberce mají celou řadu předností a můžete je aplikovat prakticky na jakoukoli pokládku. Je jedno, zda jde o beton, zámkovou dlažbu, stavební kámen nebo snad prosluněnou terasu. Kamenný koberec si zkrátka a dobře najde své místo úplně všude. Ideální je například v okolí bazénů – neklouže, zahradních jezírek nebo grilů, protože jej snadno zbavíte případné mastnoty, která nakapala během grilování na zem. Údržba kamenného koberce je naprosto nenáročná, a pokud byste snad měli zájem o čištění, stačí jej spláchnout studenou vodou a vše je hotovo.

Kamenný koberec, je-li dobře aplikovaný, odolává i těm největší zimním mrazům i vysokým teplotám během letních měsíců. Nemusíte se obávat, že by jej mohly nějak poškodit například deště, v tomto směru je kámen opravdu dokonalým prostředkem pro chodníky, obklady a jiné kamenné výrobky.

Tak zvaný kamenný koberec je možné používat dokonce i v interiéru, i když jej v rodinných domech nebo bytech uvidíte asi jen velmi zřídka, spíš vůbec. Jeho použití se ale uplatňuje například ve veřejných budovách.

Mohlo by Vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Kamenné dlažby a označen , , , . Záložka je zde.

Similar posts

Komentáře jsou uzavřeny.